سوالات متداول درباره محصولات خانگی ESET

چگونه می توانم نسبت به خرید کد لایسنس اقدام نمایم؟

دانلود و خرید نسخه های خانگی در : https://www.esetsoft.ir وبعد از خرید در تلگرام یا واتساپ جهت دریافت کدلایسنس اقدام کنین.

چند عدد لایسنس می بایست تهیه کنم؟

یک مجوز بهره برداری تک کاربره، فقط از یک سیستم عامل محافظت می نماید. اگر افراد مختلفی از یک سیستم یکسال در محیط منزل یا کار شما استفاده می کنند، شما صرفا به یک کلید فعال سازی تک کاربره نیاز دارید. اگر نیاز به محافظت از بیش از یک کامپیوتر دارید، شما نیاز به خرید کلید فعال سازی به تعداد همه سیستم ها دارید.

آیا برای نصب مجدد آنتی ویروسESET نیاز به خرید کلید فعال سازی جدید است؟

خیر، شما می توانید آنتی ویروس ESET خود را به هر منظوری از سیستم حذف و سپس مجددا با کد فعالسازی فعلی خود فعال نمائید. شما صرفا در زمانیکه نیاز به نصب آنتی ویروس های ESET روی سیستم های بیشتری داشته باشید، میبایست کد فعالسازی جدید خریداری کنید.

آیا نصب مجدد آنتی ویروس ESET یکی از کدهای فعال سازی را باطل می کند؟

خیر، نصب مجدد آنتی ویروس ESET به مدت اعتبار کلید فعال سازی شما ربطی ندارد. مانده اعتبار کلید فعال سازی شما، به تعداد دفعات نصب یا حذف نرم افزار روی سیستمی که کلید فعال سازی روی آن نصب گردیده است مربوط نمی شود.

کد لایسنس چند کاربره چیست؟

کد فعال سازی چند کاربره قابلیت فعالسازی روی همان تعداد سیستم را دارد.

نام کاربری و رمز عبور یا کد فعال سازی من کجاست؟

پس از خرید هر یک از محصولات ESET، شما از طریق تلگرام یا واتساپ پیام ارسال کنین و کد فعالسازی ارسال می شود.

آیا برای استفاده از ESET Internet Security و ESET NOD32 Antivirus نیاز به تهیه کد فعال سازی برای هر دو می باشد؟

در صورت خرید کدلایسنس ESET Internet Security، امکان استفاده از همان کدلایسنس برای نصب یا فعال سازی ESET NOD32 Antivirus نیز وجود دارد. با خرید کدلایسنس ESET NOD32 Antivirus، امکان استفاده از آن برای فعال سازی و نصب ESET Internet Security وجود ندارد. آنتی ویروس های ESET Internet Security و ESET NOD32 Antivirus نباید به صورت همزمان روی یک سیستم نصب گردند.